HISTORIE A ZAČÁTKY

O NÁS

Firma EMA CZECH 2021 s.r.o. vznikla jako rozšíření působnosti španělské společnosti Euromontur Assemblies, S.L. v roce 2021. Naším cílem je poskytovat kvalitní a zručné montážní služby, které se vyznačují vynikajícími výsledky a dokonalostí. Každý projekt pro nás představuje obrovskou výzvu, které se naši pracovníci nebojí čelit.

Náš první projekt byl zaměřen na stavbu paletového sila, který probíhal v Rakousku a díky zkušenostem a odbornosti našeho týmu probíhalo vše podle plánu. Od té doby jsme realizovali mnoho dalších úspěšných projektů v Rakousku, Německu, Nizozemí, Francii a Španělsku. Věříme, že nás čeká mnoho dalších výzev a úspěchů v budoucnosti, třeba právě i ve spolupráci s Vámi.

Výhody spolupráce

Specialisté Na Regály

Hlavní předností naší firmy jsou znalosti a zkušenosti našich pracovníků. Naším posláním je být spolehlivým a seriózním partnerem v poskytování našich služeb. V současné době se specializujeme na montáže a demontáže všech typů regálových systémů, jako jsou například Paletové a policové regály a mnoho dalších. Jsme schopni pracovat v různých podmínkách s technologickým i strojním vybavením, jako jsou například optika, nivelační laser, teodolit, plošiny, manitou, VZV a retrak. Jsme zkušení ve sváření a práci ve výškách.

Zkušený tým

Naši pracovníci mají mnoho let zkušeností v oblasti a jsou vždy školeni v nejnovějších technologiích a metodách montáže. Díky tomu jsme schopni nabízet vysokou kvalitu služeb a dokončovat náročné projekty.

Spokojenost

Díky naší kvalitní práci a spokojenosti našich klientů jsme si získali velmi dobré jméno v oboru a mnoho z našich klientů se k nám vrátí s dalšími budoucími projekty.

Rychlost a kvalita

Výhodou naší společnosti je rychlost a flexibilita našich služeb. Naše montážní týmy jsou vyškoleni v rychlém a efektivním způsobu montáže regálů, takže jsme schopni dokončit montáž v krátkém časovém horizontu.

Jednička na Montáže a demontáže

Naše firma je známá svými kvalitními a rychlými službami, které jsou poskytovány s důrazem na detail a spokojenost zákazníka.

  • Prvotřídní kvalita
  • Rychlost
  • Preciznost
  • Spokojenost klientů
  • Zkušený tým
  • Konkurenceschopné ceny
EMA CZECH 2021 TÝM

Náš Tým

Naši pracovníci jsou odborníci s bohatými zkušenostmi v montážních činnostech, pracují týmově a jsou vybaveni nejmodernějším strojním a technologickým vybavením pro práci v různých podmínkách. Naši šéfmontéři vedou tým s důrazem na jasné instrukce a plné zapojení všech členů. Kromě toho jsou naši pracovníci flexibilní a přizpůsobiví k různým požadavkům klientů, což nám umožňuje dodávat práci včas a v nejvyšší možné kvalitě.

Bezpečnost práce je pro nás prioritou, a proto všichni pracovníci procházejí školením v bezpečných pracovních metodách a jsou vybaveni potřebným bezpečnostním vybavením. Navíc pravidelně provádíme údržbu našeho vybavení, aby bylo vždy v perfektním stavu a minimalizovali jsme tak rizika při práci.

IMG 20230511 WA0009
Výškoví pracovníci
EmaCzech 2021 workers - Assembly and disassembly, About us, racks
Montéři
Rumunsko
Šéfmontéři
EmaCzech 2021 - Foto pracovníků - Obsluha techniky, O nás, montáže demontáže, regály
Obsluha techniky