HISTORIE

Naše začátky

Firma EMA CZECH 2021 s.r.o. vznikla jako rozšíření působnosti španělské společnosti Euromontur Assemblies, S.L. v roce 2021. Naším cílem je poskytovat kvalitní a zručné montážní služby, které se vyznačují vynikajícími výsledky a dokonalostí. Každý projekt pro nás představuje obrovskou výzvu, které se naši pracovníci nebojí čelit.

Náš první projekt byl zaměřen na stavbu paletového sila, který probíhal v Rakousku a díky zkušenostem a odbornosti našeho týmu probíhalo vše podle plánu. Od té doby jsme realizovali mnoho dalších úspěšných projektů v Rakousku, Německu, Nizozemí, Francii a Španělsku. Věříme, že nás čeká mnoho dalších výzev a úspěchů v budoucnosti, třeba právě i ve spolupráci s Vámi.

Výhody spolupráce

Naše přednosti

Hlavní předností naší firmy jsou znalosti a zkušenosti našich pracovníků. Naším posláním je být spolehlivým a seriózním partnerem v poskytování našich služeb. V současné době se specializujeme na montáže ocelových úložných systémů a jsme schopni pracovat v různých podmínkách s technologickým i strojním vybavením, jako jsou například optika, nivelační laser, teodolit, plošiny, manitou, VZV a retrak. Jsme zkušení ve sváření a práci ve výškách.

Zkušený tým

Naši pracovníci mají mnoho let zkušeností v oblasti a jsou vždy školeni v nejnovějších technologiích a metodách montáže. Díky tomu jsme schopni nabízet vysokou kvalitu služeb a dokončovat náročné projekty.

Spokojenost

Díky naší kvalitní práci a spokojenosti našich klientů jsme si získali velmi dobré jméno v oboru a mnoho z našich klientů se k nám vrátí s dalšími budoucími projekty.

Rychlost a kvalita

Výhodou naší společnosti je rychlost a flexibilita našich služeb. Naše montážní týmy jsou vyškoleni v rychlém a efektivním způsobu montáže regálů, takže jsme schopni dokončit montáž v krátkém časovém horizontu.

Jednička v montážích a demontážích

Naše firma je známá svými kvalitními a rychlými službami, které jsou poskytovány s důrazem na detail a spokojenost zákazníka.

  • Prvotřídní kvalita
  • Rychlost
  • Preciznost
  • Spokojenost klientů
  • Zkušený tým
  • Konkurenceschopné ceny
EMA CZECH 2021 TÝM

Náš zkušený tým

Kromě vysoké úrovně odbornosti a zkušeností v oblasti montážních činností, jsou naši pracovníci také velmi týmoví a spolupracují na každé zakázce. Všichni jsou vyškoleni a certifikováni na používání nejmodernějšího strojního a technologického vybavení a dokáží pracovat v různých podmínkách. Naši šéfmontéři jsou zodpovědní za správné vedení týmu a zajistí, aby každý člen týmu měl jasné instrukce a byl plně zapojen do projektu. Mimo to jsou naši pracovníci flexibilní a schopni přizpůsobit se různým požadavkům klientů, aby mohli dodat práci včas a v nejvyšší kvalitě. Všichni naši pracovníci jsou vybaveni nezbytným bezpečnostním vybavením a jsou školeni v bezpečném a zdravém způsobu práce. Také pravidelně provádíme revize a údržbu našeho vybavení, aby bylo vždy v bezvadném stavu a byla minimalizována rizika při práci.

Výškoví pracovníci
Montéři
Šéfmontéři
EmaCzech 2021 - Foto pracovníků - Obsluha techniky
Obsluha techniky